- Anoniem31 juli 2020 om 18:55
Ik plas al een tijdje bloed. Als ik me bloed afveeg op het einde komt er vaak paar druppels bloed. Nu heb ik ook last van me eikel. Die prikt sinds vandaag. Weten jullie mischien wat het is?
1 reactieReagerenJohn (moderator)
31 juli 2020 om 18:59Moeilijk om daar zo iets over te zeggen, maar ik kan je wel zeggen dat je daarmee al eerder naar de dokter had moeten gaan. Bloed plassen is niet goed
Reageren
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.
Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties