- anoniem6 april 2020 om 07:38
Hoi, merkte sinds kort dat er 2 kleine plekjes rond de linker kant van mijn eikel zitten.
Volgens mij, blauw-achtige, heb een kleine foto er bij geplaats.Mijn vraag is wat dat zijn, heb zelf geen klachten maar zou me toch wel prettiger voelen als ik wist of dit misschien dikke aderen zijn of iets anders wat niet erger kan worden,
Groetjes, M
1 reactieReagerenJohn (moderator)
6 april 2020 om 18:20Moeilijk om daar zo iets over te zeggen
Reageren
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.
Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
plekjes op de eikel
- Door anoniem
- 6 april 2020 om 05:38
Beheerd door
Peter (huisarts)- 1 reactieReageren
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties