Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.

Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

operatie hydrcele/spermacele mislukt

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • John

    Begin 2019 ben ik geopereerd aan een hydrocele. Later bleek ik ook een spermacele te hebben. Totaal is er rond de 600 cc vocht uit gehaald. De eerste week was zwaar k… ik liep met maandverbandjes in mijn short om het bloed en vocht op te vangen en kon heel slecht lopen en ook het slapen ging slecht. Ik stopte een kussen tussen mijn knieen en dan ging het iets beter. Na een maandje ben ik weer gaan werken want ik heb een zwaar inspannend beroep. Na verloop van maanden werd de balzak/liesgedeelte weer dik. Ik ben recent weer naar de uroloog geweest en ik moet weer geopereerd worden. De uroloog denkt dat hij bij deze operatie ook mijn bijbal misschien moet verwijderen. Dit kan hij pas beoordelen als hij mij opereert. Ik heb alle vertrouwen in deze uroloog want dat het vocht terug is gekomen is volgens mij gewoon pech. Toch loop ik met vragen, moet ik een second opinion doen? Is het verwijderen van mijn bijbal echt wel nodig?

    Heeft iemand ervaring hiermee of advies?

    Met vriendelijke groet,

    John

     

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Moeilijk om daar zo antwoord op te geven. Het verwijderen van de bijbal zal ter voorkoming van nieuwe cysten in de toekomst zijn.
    Je kunt natuurlijk voor een second opinion naar een andere uroloog gaan

    Reageren
Reageer op: operatie hydrcele/spermacele mislukt
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.