- John1 november 2019 om 19:02
Hallo
Ik heb rode uitslaag om mijn eikel. Zie foto. Alle testen gedaan urine, sperma, bloed. Alles negatief. Kremes geprobierd. Helpt niet. Wat kan het zijn? Ook naar 10 minuten zitten krijg ik sort branderig gevoel. Die gaat vanaf mijn ballen boven naar uretra. Ook hen ik witte uitslaag op mijn tong.
Bijlagen:
3 reactiesReagerenJohn (moderator)
1 november 2019 om 19:37Ben je ook al bij de dokter geweest?
ReagerenJohn1 november 2019 om 22:54Ja. Dokter zegt balanitis en schreef eencreme voor. Maar die helpt echt niet. Ik ben radelos.
ReagerenJohn (moderator)
1 november 2019 om 22:59Dan moet je terug en om een andere behandeling vragen. Een kuur met fluconazol bijvoorbeeld. Of een verwijzing voor de dermatoloog vragen
Reageren
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.
Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Eikel rode uitslaag
- Door John
- 1 november 2019 om 18:02
Beheerd door
Peter (huisarts)- 3 reactiesReageren
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties
