Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

Ader tussen teelbal en bijbal

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Dingetje2020

    Hallo
    Ik heb opgemerkt dat ik een gezwollen ader heb tussen mijn teelbal en mijn bijbal. Ik heb dit maar aan 1 kant soms is deze ader gevoelig als ik er te lang in heb lopen drukken. Ik ben een keer naar de dokter geweest om mijn ballen te laten checken. Ik dacht dat ik teelbalkanker had. Maar dan bovenop mijn teelbal. Maar goed zij heeft alles gechecked en zij had gezegd dat er niks aan de hand was. Moet ik me hier dan gewoon bij neerleggen?
    Ps: heb deze vraag zonet ook al gesteld maar ik kon hem niet terug vinden.

    4 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Op de allereerste plaats moet je stoppen met er voortdurend aan te zitten en op te drukken. Dat is nergens goed voor. Daar krijg je alleen mar klachten van. Ik denk ook niet dat het een ander is, maar een streng van je bijbal

    Reageren
    Dingetje2020

    Hij zit onderaan op het randje

    Reageren
    dingetje2020

    Ik heb het idee dat hij op de teelbal zit

     

    Reageren
    John (moderator)

    Je bijbal zit vast aan de teelbal. Maar als je er ongerust over bent, ga dan naar de huisarts

    Reageren
Reageer op: Ader tussen teelbal en bijbal
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.