Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

Scheurtjes schter eikel rode vlekken en droog

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Bz

    Ik ben al 6x naar de huisarts geweest meerdere zalfjes voorgeschreven gekregen. Ook naar de dermatologie geweest. Waar ik een antwoord kreeg het ziet er nu rustig uit kom maar terug als het er is. Probleem alleen is als ik het een tijd met rust laat gaat het opzich oke. Alleen blijft mijn eikel wel gevoeliger dan normaal. Ook de rode vlekken wisselen soms van vorm. Ik heb tijdens de seks ookal is mijn vriendin nat. Dat ik mijn huid voel scheuren. Tot bloeden toe. Ook ziet me huid er erg droog uit. Ik loop hier nu anderhalf jaar mee en ben het helemaal zat. Het beïnvloed mijn seksleven en word er psychisch niet goed van. Ik gebruik nu een voorgeschreven zalf sooet vasaline. Ook erg fijn aangezien dit er lastig vanaf gaat en je witte korreltjes van krijgt. Wie weet mij te helpen er moet toch iemand zijn die hetzelfde heeft gehad en kan zeggen wat dit is. Ik voel me niet geholpen… wil er graag fotos plaatsen en heb ook een video alleen dit is te groot….

Reageer op: Scheurtjes schter eikel rode vlekken en droog
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.