Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

Bultje zijkant penis

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Ric

    Zolang als ik mij kan herinneren heb ik op de zijkant van mijn penis een bultje. Hij was altijd zacht, leek net of er iets van vloeistof in zit. Maar de laatste tijd begint die wat harder aan te voelen. Daarnaast loopt er ook een lijntje naar toe vanaf de bovenkant van mijn voorhuid. Omdat ik het al zo lang had maakte ik me nooit zorgen er over. Maar sommige dingen beginnen nu toch wel ongemakkelijk te worden dus ben ik wel benieuwd wat het is.

    2 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Het schijnt met een bloed- of lymfevat te maken te hebben. Ik zou er toch mee naar de dokter gaan

    Reageren
    Anoniem

    Hoe is dit afgelopen?

    Reageren
Reageer op: Bultje zijkant penis
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.