- Nathan13 maart 2019 om 21:46Ik ben nu 21 en heb de laatste maanden vaak jeuk aan mijn penis en balzak. Krabben is de enige optie soms met wonden op de balzak als gevolg. Ik heb onlangs mijn schaamhaar en balhaar geschoren in de hoop dat dit probleem zich zou oplossen. Maar helaas, ik zoek raad, wat kan ik doen?1 reactieReageren
John (moderator)
13 maart 2019 om 21:51Het kan een infectie zijn. Ga met de klachten naar de huisarts.
Reageren
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.
Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Jeuk aan penis en balzak
- Door Nathan
- 13 maart 2019 om 20:46
Beheerd door
Peter (huisarts)- 1 reactieReageren
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties