- Landlord10 maart 2019 om 12:00
hallo allemaal,
Een aantal dagen geleden begon de voorhuid van mijn penis erg nauw te worden, moeilijk om de eikel bloot te krijgen. Er heeft zelfs een miniscuul sneetje ontstaan destijds. Maar sinds gister is de voorhuid enorm gezwollen en knalrood. Ook heb ik enorm veel jeuk. Kan dit wijzen op balantitis? In welk geval dan ook hoe kan ik dit het best bestrijden? Ik was de eikel en voorhuid goed met water na het plassen en dep het af met een handdoek.
2 reactiesReagerenPro10 maart 2019 om 12:03GA NAAR DE DOKTER!!
ReagerenJohn (moderator)
10 maart 2019 om 14:45Het kan balanitis zijn. Ik raad je aan om daarmee naar de huisarts te gaan. Je loopt het risico op en Spaanse Kraag
Reageren
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.
Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Ontstoken voorhuid?
- Door Landlord
- 10 maart 2019 om 11:00

Beheerd door
Peter (huisarts)
- 2 reactiesReageren
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties