- Mama24 december 2018 om 16:27
Mijn zoon van 15 heeft een hard pijnloos balletje in zijn balzak. Zijn naar huisarts geweest en een echo laten maken in het zkh. Uitslag was goed, geen bijzonderheden. Maar wat het dan wel is weten we niet. Afwachten of toch een doorverwijzing vragen voor uroloog?
2 reactiesReagerenPatrick25 december 2018 om 01:23Opzicht een duidelijk verhaal, maar ik ben benieuwd of dit puur zijn balletje is geweest of een kieste. (wees niet bang).
Hoe oud is uw zoontje?
Zodra ik zijn leefttijd weet, kan ik u misschien verder helpen (wellicht ervaring hiermee)
ReagerenMama25 december 2018 om 22:29- Hij is 15 jaar
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Hard balletje zo groot als knikker in balzak
- Door Mama
- 24 december 2018 om 15:27
Beheerd door
Peter (huisarts)- 2 reactiesReageren
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties