- anoniem22 april 2024 om 15:06
Beste,
Een paar weken geleden had ik (17 jaar) pijn in mijn zak, voelde ik links een beweegbaar balletje, en toen ben ik daarmee naar de huisarts gegaan.
Het gekke is dat dat soms boven mijn linker bal te zien is, vooral in rust, en anders niet.De huisarts heeft ernaar gekeken en gezegd dat de ballen normaal voelden, maar toen was het ook niet te zien.
Sinds dien heb ik soms last, en is het vooral ’s avonds te zien, maar ook overdag in rust.
Dat balletje zit niet op de bal zelf, maar wat erboven.Aangezien het soms niet te zien is, denk ik dat het achter de bal zit, maar dat weet ik niet zeker.
Wat zou dit kunnen zijn? Evt een bijbalontsteking of een cyste??(ik plan sowieso weer een afspraak in, maar dan kan ik dit meenemen)
Alvast bedankt voor de reactie
2 reactiesReagerenanoniem22 april 2024 om 16:08Ik heb trouwens ook sinds dien last van mijn onder rug
ReagerenJohn (moderator)
22 april 2024 om 19:44Moeilijk om te zeggen wat het zou kunnen zijn. Kan hier wel een hele lijst geven maar daar heb je dan dus net helemaal niets aan. Gewoon terug naar de huisarts dus
Reageren
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Balletje in balzak
- Door anoniem
- 22 april 2024 om 13:06
Beheerd door
Peter (huisarts)- 2 reactiesReageren
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Specialisaties