- Aftrekker22 oktober 2018 om 00:04
Hallo beste lezer
Elke keer na het aftrekken moet ik plassen en dat doe ik dan gelijk maar daarna heb ik best wel veel pijn aan mijn piemel weten jullie wat er aan de hand is?
(Ik durf het niet aan mijn moeder te vertellen want ik schaam me daar voor als ze dat weet)1 reactieReagerenJohn (moderator)
22 oktober 2018 om 02:55Waarschijnlijk ben je iets te wild met masturberen en doe je het droog. je zou eens wat glijmiddel kunnen gebruiken
Reageren
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.
Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties