Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

rode vlekjes op eikel

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • anoniempjeeexx

    hoi! ik ken mijn vriend nu ongeveer 1,5 jaar, al bijna een jaar relatie.

    maar de eerste keer dat ik hem aftrok zag ik 2 rode vlekjes op zijn eikel. hij heeft nog nooit een vriendin gehad en nog nooit seksueel actief geweest voordat hij mij kende. maar die vlekjes heeft hij zn hele leven al.. maar we weten dus beide niet wat het is haha. hoort het? want hij heeft echt helemaal nergens last van dus het kan vast geen kwaad toch?

    maar weet iemand wat dit is? ik hoor het graag ! 🙂

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Daar kan ik zo ongezien helaas ook geen antwoord op geven. Hij zou naar de huisarts kunnen gaan en ernaar laten kijken

    Reageren
Reageer op: rode vlekjes op eikel
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.