- Harry20 juni 2017 om 09:39
Dag!
Ik kon dit onderwerp nog niet vinden dus typ ik mijn vraag maar. Ik heb al weken last van een jeukende urineleider en sochtends komt er ook een dikke gele afscheiding uit. Ik ben hiervoor al 2x getest bij de dokter maar er kwam niks uit de test (geen soa of infectie). Nu is het een klein weekje weg geweest maar is het sinds gisteren weer terug gekomen. Weet iemand toevallig wat het anders zou kunnen zijn? Misschien iets met mijn prostaat?
Groetjes Harry
1 reactieReagerenJohn (moderator)
20 juni 2017 om 11:07Dat zou kunnen. Een infectie zou toch mogelijk kunnen zijn. Laat een nieuwe test doen maar dan naar het LAB sturen om er een kweek van te maken, als dat nog niet is gebeurd. Laat dan ook je prostaat controleren.
Reageren
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Geen soa maar wat dan wel?
- Door Harry
- 20 juni 2017 om 07:39
Beheerd door
Peter (huisarts)- 1 reactieReageren
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties
