Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.

Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

Drillig iets in balzak

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Mijn rechter bal is een halve keer zo groot als linker bal, en boven rechter bal die dus groter is, zitten balletjes, niet helemaal rond, en een drillig iets. En het is ook een bertje bonkerig. Het zit tegen rechter bal aan, en je kunt het een klein beetje los trekken. Bij mij linker bal is het ook zo maar een stuk minder.

    3 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Verschil tussen de ballen qua grootte, is vrij normaal. Het drillerig iets dat je voelt is je bijbal. Dat hoort er te zitten. het is ook normaal dat je het aan de ene kant beter voelt dan aan de andere kant.

    Reageren
    Anoniem

    Als ik er in knijp is er geen pijn

    En het is een beetje bonkerig

    Reageren
    John (moderator)

    Dat hoort zo. Knijp er maar niet te veel in, anders ga je wel klachten krijgen.
    Als je er niet gerust op bent, ga dan even naar de huisarts en laat er naar kijken

    Reageren
Reageer op: Drillig iets in balzak
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.