- Lorenzo4 maart 2008 om 19:29
Hallo, sinds een paar maanden heb ik een bolletje in men schaamstreek. Ik dacht dat dit een puist was want ik kon het even uitduwen want er kwam zo wit spul uit dat altijd bij een rijpe puist komt. Wat blijkt dat het er nog altijd staat en probeer het opnieuw uit te duwen maar het gaat niet. Het is even groot als een erwt en ik heb er geen pijn in. Natuurlijk wel als ik er als een zot op duw
Is dit ernstig?
2 reactiesReagerenAnoniem5 maart 2008 om 12:06NOOIT een onrijpe puist uitduwen! je maakt dat de ontsteking naar binnen i.p.v. naar buiten gaat. Pas als hij rijp is kun je hem voorzichtig uitknijpen, als zoiets niet gaat en je hebt er last van kan een dokter er een sneetje in geven. Ik denk dat hij nu ingekapseld is.
Reageren
Dus als je ervan af wil zou je even naar de huisarts kunnen gaan.
BrendaLymfeklier8 juni 2008 om 22:48Het kan ook een lymfeklier zijn. Deze liggen in de regel wat dieper onder de huid.
Reageren
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties