- Anoniem7 november 2016 om 21:06
Hallo
Ik ben nu 16 jaar.
Mijn voorhuid moet ik met moeite overheen schuiven. Voorhuid best strak kan dit ook nog minder worden?
En als de Voorhuid over de eikel is zit er soort rand met Voorhuid onder de eikel.
Het randje van de eikel dus.
Zodat er een soort vel over is achter de eikel.
Gaat dit misschien over naarmate de penis groter word en zo dus minder vel over blijft onder de eikel?Gr Aron
3 reactiesReagerenAnoniem7 november 2016 om 22:16Je moet gewoon wat olie of vaseline over je penis heen gooien en dan elke dag probeeen de voorhuid wat meer naar achter te trekken zo word je huid losser. Ik ben zelf 17 en pas 4 maanden geleden ben ik begonnen met me voorhuid naar achter schuiven. Nu gaat schuif ik mijn voorhuid met gemak naar achter en weer terug. Over de vel op je eikel weet ik niks misschien kan het vuil zijn dat je weg moet spoelen tijdens het douchen.
ReagerenJohn (moderator)
7 november 2016 om 23:25Die rand met voorhuid onder de eikel is eigenlijk normaal als je de voorhuid naar achteren schuift. De voorhuid blijft dan onder de eikelrand zitten.
Je kunt proberen wat de vorige schrijver aangaf. Je kunt ook naar de huisarts gaan. Die kan een speciale zalf voorschrijven, waarmee je de voorhuid ook wat wijder kunt maken.
ReagerenAnoniem8 november 2016 om 12:40Heel erg bedankt
Reageren
Ga het proberen
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.
Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Specialisaties