Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.

Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

branderig pijnlijk gevoel

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    10 weken geleden orale seks gehad met een vrouw waarbij haar lichaamssappen wel in aanraking zijn geweest met mijn penis.
    Week er na ineens last van veel smegma. Dit verdween na verloop van tijd. Wel veel plassen wel gewone hoeveelheden, en licht branderig gevoel in plasbuis en helemaal onder aan de plasbuis waar je op zit. Urine lijkt troebel.
    Twee weken geleden operatie gehad aan arm en kreeg pijnstilling en ontstekingsremmers.
    Leek alles weg te zijn.
    Na stoppen van medicatie kwam het terug. Nu weer branderig gevoel en licht zeurend/ pijnlijk gevoel in plasbuis tot helemaal onder aan.

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Ga naar de huisarts en laat urineonderzoek doen op een urineweginfectie en op soa’s.

    Reageren
Reageer op: branderig pijnlijk gevoel
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.