- Anoniem20 maart 2015 om 21:21
Hallo, ik ben een jongen van 15 en als ik mijn voorhuid naar beneden haal komt er een onprettige geur vanaf. Ik was elke dag mijn eikel onder de douche maar dit lijkt niet te helpen.. Iemand die weet hoe dit komt en hoe ik het kan voorkomen??
Groetjes,
Anoniem3 reactiesReagerenJohn (moderator)
20 maart 2015 om 22:03Is er voor de rest nog iets aan je eikel te zien?
Reageren
Heb je veel last van smegma vorming?
Hoe vaak masturbeer je?Anoniem21 maart 2015 om 09:26Ik zie soms wel een beetje wit spul, maar heel weinig. En ik mastrubeer denk ik 6/7 keer per week.
ReagerenJohn (moderator)
21 maart 2015 om 11:17Het is in ieder geval belangrijk om je eikel dagelijks goed schoon te houden. Dus je voorhuid helemaal terugschuiven zodat je eikel helemaal bloot komt te liggen en goed onder de eikelrand schoon maken. Het beste is om dat ook na het masturberen te doen, nadat je hebt geplast. Als je ’s avonds masturbeert, was dan ook ’s ochtends even je penis/eikel nadat je hebt geplast. Zorg ervoor dat je altijd goed uitplast.
Reageren


