Zoeken Vraag het forum

beetje angstig

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hoi,

    Ik ben iemand die zich over wekelijk waar alles zorgen maakt.

    Ik ben nu verkouden en ik heb een bloedneus gehad. Als Ik hoest hoest ik telkens helder slijm uit maar wel met kleine lijntjes bloed er Door. Moet ik nu naar de huisarts?

    Ook heb ik een droog gevoel in me keel denken ik Door het hyperventileren en een gevoel dat ik erg moet boeren. Kan dit Door mijn verstopping problemen komen?

    Alvast bedankt.

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Je bent verkouden dus je hoest slijm op. Heel normaal dus. Net als het droog gevoel in je keel. Ook eden bloedneus bij een verkoudheid is niets bijzonders. Net als het slijm met een spatje bloed.
    Je verstopping begrijp ik niet zo goed….wat heeft een verkoudheid met verstopping te maken?

    Reageren
Reageer op: beetje angstig
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Soa zonder seks: kan je een soa oplopen zonder seksueel contact?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.