- Anoniem7 mei 2014 om 20:22
Beste Tandor,
Vandaag vond ik in mijn onderbroek twee zwarte stipjes ten grootte van een klein oorknopje. Niet meer. Het lijkt zwartblauwig. Wat zou het kunnen zijn?
Fee (14)5 reactiesReagerenJohn (moderator)
7 mei 2014 om 20:32Hallo Fee,
Ik zou het zo helaas ook niet weten. Let er even op of het vaker voor komt. Was het echt zwart of toch wat bruinig?
ReagerenAnoniem7 mei 2014 om 20:34Zwart-blauw-paarsachtig..
ReagerenJohn (moderator)
7 mei 2014 om 20:50Ik kan er zo 1-2-3 geen verklaring voor vinden.
Hoe het gewoon even in de gaten of het nog eens voor komt.
Zitten de stippen alleen in de binnenkant van je onderbroek of ook aan de buitenkant?Had je vandaag ook een lange broek aan? kijk dan ook even naar de broek op dezelfde plek of er aan de buitenkant misschien ook vlekjes zitten
ReagerenWejdnsmf29 september 2017 om 07:29Hallo
ik heb ook al een paar dagen last van zwarte afscheiding, ik weet niet echt wat het zou kunnen zijn, mijn buik doet ook al de hele tijd pijn (alleen in de ochtend) weet u misschien wat er aan de hand is
ReagerenJohn (moderator)
29 september 2017 om 08:47Doorgaans is dat oud bloed dat nog van de vorige menstruatie uit de baarmoeder komt. Hoe oud ben je en wanneer moet je ongesteld worden?
Reageren



