- Anoniem28 december 2013 om 19:36
Hallo iedereen, ik heb al een poosje last van een soort irritatie/ jeuk in me anus. Het is de gehele dag aanwezig, maar verhevigt als ik op bed ga liggen. Als ik erge jeuk heb, gebruik ik meestal een klein beetje handcrème om het wat vetter te maken. Aangezien ik eerst dacht dat het gewoon droog was. Maar nou word ik er helemaal gek van. Heeft iemand een idee wat het is?
4 reactiesReagerenTandor128 december 2013 om 19:43Handcrème gebruiken is niet bepaald de goede oplossing. Handcrème bevat nl veelal stoffen die de irritatie nog erger kunnen maken. Het is mogelijk dat je anusfissuurtjes hebt. Vraag aan de huisarts een zalf hiervoor.
ReagerenAnoniem28 december 2013 om 19:57Bedankt voor je snelle reactie. Het is in ieder geval geen anusfissuurtjes (of anuskloofje). Symptomen hiervan zijn erge pijn bijvoorbeeld tijdens de stoelgang. Ik heb helemaal geen pijn, alleen soort getintel en jeuk.
ReagerenTandor128 december 2013 om 20:19Probeer eens vaseline of lidocaïne zalf uit. Overigens kloofjes hoeven niet altijd pijn te doen. Soms jeuken ze alleen maar.
ReagerenAnoniem28 december 2013 om 21:34Weet je wat misschien ook kan helpen,dat is bepanthen-creme.Deze gebruik ikzelf ook en het helpt behoorlijk goed,zelfs bij rode,ruwe en schrale huid,pukkeltjes etc. Mocht dit helemaal niet helpen,dan kun je misschien aambeien-gelei gebruiken.Probeer dit eens!
Reageren



