Zoeken Vraag het forum

Corona duizeligheid

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Yara

    Ik heb 2 en halve week geleden Corona gehad. koorts, moe en hoesten. Al deze klachten zijn weggegaan. Echter heb ik nog darm klachten en duizeligheid.

     

    mijn vraag: waarom heb ik nog last van duizeligheid ? Hoe ontstaat dit zeg maar? Is mijn lichaam na dit tijdsbestek nog aan het vechten tegen het virus? Zit het virus er zeg maar nog? Er was nog te zien in me bloed dat ik een lichte verhoging van me bloedplaatjes nog heb.

    5 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Een corona infectie kan nog langer klachten geven…ook als de infectie alweer over is

    Reageren
    Yara

    Vraag 1: Ja maar hoe kan dat? Dat is wat ik mij afvraag? Hoe kan het dat ik nog duizelig ben? is me lichaam er nog tegen aan het vechten omdat het nog in je lichaam zit?

     

    Vraag : kan het ook zijn dat mijn bloedplaatjes nog lichtelijk zijn verhoogd dat ik duizelig ben? Of word je daar niet duizelig van bij een matige verhoging.

    Reageren
    Yara

    Bedankt voor uw antwoord John. Zou ik nog een antwoord mogen op mijn overige vragen, zodat ik het beter kan begrijpen. Alvast bedankt voor de moeite:

    <span class=”bbp-reply-post-date”>25 maart 2021 om 20:03</span>#3

    Vraag 1: Ja maar hoe kan dat? Dat is wat ik mij afvraag? Hoe kan het dat ik nog duizelig ben? is me lichaam er nog tegen aan het vechten omdat het nog in je lichaam zit?

     

    Vraag : kan het ook zijn dat mijn bloedplaatjes nog lichtelijk zijn verhoogd dat ik duizelig ben? Of word je daar niet duizelig van bij een matige verhoginog

    Reageren
    John (moderator)

    Het zit niet meer in je lichaam maar je lichaam moet nog herstellen

    Reageren
    Mimi

    Hoi.

    Ik heb dit momenteel hetzelfde.
    Kun je me misschien vertellen hoe lang de duizeligheid is gebleven?

    Reageren
Reageer op: Corona duizeligheid
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.