- Anoniem26 oktober 2020 om 09:17
Beste,
Mijn oma is vorige week positief getest op corona. Nu is het zo dat ik de dagen ervoor (maandag t/m donderdag) veel bij haar over de vloer ben geweest voor de boodschappen en kleine huishoudelijke dingen. Toen ze bericht kreeg dat ze positief was heb ik meteen een afspraak voor mezelf gemaakt en dezelfde dag nog laten testen. Gisteren kreeg ik het verlossende woord dat ik gelukkig negatief ben getest ten tijde van de test (vrijdag).
Kan het zo zijn dat ik het virus later deze alsnog kan krijgen omdat ik teveel bij haar in de buurt ben geweest? Of hoef ik mij geen zorgen te maken (betreft het contact met mijn oma)
7 reactiesReagerenJoe26 oktober 2020 om 09:53Ik lees ff mee!
Mijn vader is in contact geweest met een collega die nu positief getest is op corona. Hij heeft geen klachten dus volgens het RIVM mag hij niet testen. Maar ik woon wel met hem in 1 huis, mag ik nu wel naar buiten? (naar mijn vriendin bijvoorbeeld)
ReagerenJohn (moderator)
26 oktober 2020 om 13:37Het is mogelijk dat je iets te snel hebt gegest. Als je klachten zou krijgen ga je opnieuw testen.
ReagerenAnoniem26 oktober 2020 om 13:39Probleem is een beetje dat ik het hele jaar door af een aan met deze zelfde klachten loop. Ik werk namelijk buiten..
ReagerenJohn (moderator)
26 oktober 2020 om 13:41Pas als je vader klachten krijgt moet je ook thuis blijven
ReagerenJohn (moderator)
26 oktober 2020 om 13:50Laat je dan testen
ReagerenAnoniem26 oktober 2020 om 13:58Dus gewoon opnieuw laten testen zeg je? Ongeacht of de klachten verergeren of niet?
ReagerenJohn (moderator)
26 oktober 2020 om 15:08Als je zekerheid wilt moet je je laten testen
Reageren


