- Ina1 september 2020 om 18:39
Ik ben tijdens mijn vakantie in Oost-Duitsland opgenomen in een ziekenhuis.
hoe groot is de kans op de ziekenhuisbacterie?Vervangende huisarts had niet gezegd dat ik getest moest worden! Toen ik het ziekenhuis belde voor een afspraak werd er gezegd u moet eerst weten of u geen MRSA hebt. Ben gisteren getest. Mijn vraag is hoe groot is de kans dat ik MRSA heb opgelopen?
4 reactiesReagerenIna1 september 2020 om 18:56Ik ben geen hypochonder maar ben bezorgd. Als ik meer weet laat ik het weten.
ReagerenJohn (moderator)
1 september 2020 om 18:59De ziekenhuizen in Duitsland, zijn toch vergelijkbaar met de ziekenhuizen hier. Het is niet onmogelijk, maar ik acht de kans toch wel klein
ReagerenIna2 september 2020 om 06:34O, dank je wel John! Ben super blij met je antwoord! Ben ik wat minder bezorgd!
ReagerenIna2 september 2020 om 06:37O! En je hebt uper snel gereageerd! Blijft door mijn hoofd spoken. Maar mijn ouders zijn ook opgenomen in Spanje en in Duitsland. Maar dat dacht ik vannacht pas. Geweldig dat je zo gauw antwoord
Reageren


