Zoeken Vraag het forum

Misselijk, hoofdpijn, duizeligheid

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Merel

    Beste,

    Ik heb de laatste tijd erg veel last van misselijkheid.

    Eerste klachren ontsonden ergens 2 weken geleden. Half uur (ongeveer) na het avondmaal kreeg ik laast van mijn hoofd, voelde ik mij een beetje afwezig, verder niets speciaals. Nog een halfuurtje later op de tram voelde ik mij erg misselijk, begon me hoofd pijn te doen, en was ik duidzelig. Op de trein had ik het gevoel dat ik ging flauw vallen. Eenmaal thuis gekomen, heb ik mijzelf doen braken en voelde ik mij daarna beter.

    Sindsdien heb ik vaker last van misselijkheid. Vandaag ben ik opgestaan met een hele zware hoofd. Tegen de middag werd ik erg misselijk. Sinds de middag heb ik dus last van hoofdpijn en ernstige misselijkheid.

    Ik heb boulimia, maar 1 maand geleden (ongeveer)heb ik bloed laten trekken, en alles was goed.

    Ps. Ik heb al langer dan een maand mijn maandstonden. Heb al gehad dat ik mijn regels extreem lang had, maar ik krijg de prikpil, dus vind het bizar.

    4 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Het kan toch een gevolg van de boulimia zijn. Ga met deze klachten naar de huisarts

    Reageren
    Catootje

    Hormonale anticonceptie werkt natuurlijk flink ontregelend op je eigen  hormoonhuishouding en hele lichaam. Zo verstoort het onder andere je cortisolniveau. Boulimia werkt natuurlijk ook ontregelend. Bloedonderzoek zegt niet al teveel over tekorten. Sowieso wordt maar op een paar stofjes getest.  Een stof als magnesium kan je niet meten op bloedniveau.

    Belangrijk voor je hele gezondheid is zorgen voor een combinatie van complexe koolhydraten, eiwitten, vetten en vezels bij elk eetmoment, zodat je bloedsuikerspiegel stabiel blijft. Kan ook schelen in je vreetbuien. Daarbij nog wat voedingssupplementen, ter ondersteuning.

    Reageren
    Merel

    Catootje, ik zie nu pas je reactie. Je zegt dat je niet alle tekorten in het bloed kunt zien, maar met welke testen wordt het dan bepaald? Mijn urine was overigens ook inorde.

    Reageren
    Merel

    Bovendien is mijn bloed nog geen een keer afgenomen geweest op nuchtere maag. Kan dit ook verschil geven?

    Reageren
Reageer op: Misselijk, hoofdpijn, duizeligheid
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Soa zonder seks: kan je een soa oplopen zonder seksueel contact?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.