- Ano11 december 2017 om 06:53
Ik heb al 5 maanden anorexia en ik eet alleen maar yoghurt of een handje nootjes met wat fruit savons. Recent ben ik terug begonnen met wat kaude groentjes te eten. Vroeger kreeg ik van die bobbeltjes op mijn huid die enorm jeuken en nu heb ik dit terug en ze zitten overal. Weet iemand wat dit is
2 reactiesReagerenLisa11 december 2017 om 07:20Ik heb ook anorexia gehad en bij anorexia horen huidafwijkingen die je kan voorkomen. In jouw geval is dat dus niet voorkomen en is het waarschijnlijk een huidafwijkingen die bij anorexia hoort
ReagerenCatootje11 december 2017 om 14:28In elk geval hulp zoeken want je kan het niet alleen. Er zitten vaak problemen achter het eetprobleem. Een site waar je wat aan kan hebben is proud2bme.nl, waar artikelen, tips en chatmogelijkheden op staan, ook bijvoorbeeld de mogelijkheden voor hulpverlening.
Wat het eten betreft: als je weinig eet breek je spieren af en je lichaam gaat in de spaarstand, waardoor het de neiging heeft vet op te slaan, waardoor je je weer te dik voelt enz.
Toch beter zorgen voor volwaardige voeding. In vlees, vis en eieren zitten allerlei stoffen die je lichaam nodig heeft, zoals bijvoorbeeld lysine. En als je weinig vet eet mis je de in vet oplosbare vetten als vitamine A, D en E. Mensen met anorexia zijn vaak bang voor alle vet maar de grap is dat als je voldoende vet eet je juist slank blijft. Door allerlei tekorten kan je gezondheidsproblemen krijgen.
Reageren



