Zoeken Vraag het forum

Duizelig

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Leon

    Ik ben 56 en sinds 4 maanden word ik dagelijks ongeveer 15 minuten nadat ik ontbeten heb duizelig. Ik voel het dan snel opstijgen in mijn hoofd, dan is het ’n seconde op het maximale duizeligheid nivo waarna het weer weg ebt. Een halve minuut, minuut daarna is weer normaal. Wat kan dit zijn?

    2 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Dat is zonder enig onderzoek moeilijk te zeggen. Het zou de bloedsuikerspiegel kunnen zijn. Is er sinds 4 maanden iets veranderd aan je voedingspatroon of ben je medicatie gaan gebruiken?

    Reageren
    Leon

    er is niks veranderd maar ik ga dit laten o derzoeken, dank je voor je antwoord!

     

    Reageren
Reageer op: Duizelig
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Soa zonder seks: kan je een soa oplopen zonder seksueel contact?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.