- Marianne29 december 2025 om 13:32
Ben inmiddels bijna 6 maanden gestopt met citralopram. Heb het 9 maanden gebruikt, in erg kleine hoeveelheden, de laatste 3 weken was het 20 mg. Heb nog steeds last van vreemde dingen zoals een stijf gevoel dat optrekt vanuit mijn nek, onverwachte huilbuitjes. Gelukkig niet elke dag, maar helaas toch wel regelmatig. Kan dit nog steeds aan de citralopram liggen. Gebruik sinds ruim 2 maanden wel 15 mg oxazepam.
3 reactiesReageren
Peter (huisarts)
29 december 2025 om 13:51Nee. Dat ligt daar niet aan.
Reageren
Maar er zit wel problematiek, lijkt mij zo..Marianne29 december 2025 om 16:29Wat bedoelt u met er zit wel problematiek? Ik lees dat het wel 3 tot 6 maanden en zelfs nog langer kan duren voordat citralopram uit je lijf kan zijn. Ik heb het middel gekregen nadat ik een angststoornis had vanwege hartklachten. Het heeft niet gewerkt, ik ben er erg beroerd van geweest, ben werkelijk door een hel gegaan.
Reageren
Peter (huisarts)
1 januari 2026 om 19:49Ik bedoel dat ik denk dat je niet van een spoortje Citalopram in je lijf de door jou genoemde klachten kunt krijgen.. dat daar andere oorzaken liggen.
Reageren


