Zoeken Vraag het forum

Misselijk naar narcose

Peter (huisarts)

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Beste, ik heb gister de eerste keer een operatie gehad van nog niet en een half uur, maar naar de narcose voel ik me heel erg misselijk en moet ik al hele dag en nacht overgeven als ik opsta, ook zeiden ze dat ik de dag erna heel erg pijn zou hebben aan waar ik ben geopereerd, die pijn heb ik nog steeds niet. Volgens mij hebben ze me een te hogen verdoving gegeven, kan het ook zijn dat ik door de verdoven moet overgeven en misselijk ben? Is dit normaal dat het zolang duurt voor dat het overgaat, en wat kan ik erzelf aan doen? Ik maak me een beetje zorgen.

    4 reacties
    Reageren
    Anoniem

    Hoi wat vervelend dat je zo misselijk bent. Mocht je nog in het ziekenhuis zijn zou ik zeker om iets tegen de misselijkheid vragen, en anders even bellen. (Of de huisarts) Het is trouwens wel normaal dat je misselijk bent na narcose.
    Slik je daarbij ook nog bepaalde pijnstillers? Ook die zouden misselijkheid kunnen veroorzaken. (Dan heb ik het niet over paracetamol). Is het wel gelukt om al iets te eten? Te lang nuchter zijn kan ook altijd nog een oorzaak zijn.

    Reageren
    Anoniem

    Hoi, met verdoving bedoelde ik eigenlijk pijnstillers, naar de narcose had ik pijnstillers gekregen. Maar derest slik ik geen pijnstillers, naar de narcose heb ik gelijk fantastisch en een klein broodje gegeten, dat kwam me ook allemaal gelijk eruit. Voor de rest van de dag en nacht heb ik water gedronken en niks meer gegeten.

    Reageren
    Suzan

    Hey,

    Als je nog steeds misselijk bent,neem even contact op met de poli van de afdeling waar je geopereerd bent of met je huisarts en leg daar je situatie uit.
    Het kan zijn dat je niet tegen de pijnstillers kunt die je hebt gekregen. Dat het ik ook met bepaalde middelen.
    Als dat zo is, kun je die beter niet meer gebruiken en krijg je wat anders voor geschreven. En ze kunnen je ook wat tegen de misselijkheid geven,zodat je weer wat eten kunt.

    Beterschap, groetjes Suzan

    Reageren
    John (moderator)

    Dat kan best nog een gevolg van de narcose zijn. Dat gaat doorgaans ook vanzelf weer over

    Reageren
Reageer op: Misselijk naar narcose
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Let op: je vraag en bijlagen zijn openbaar zichtbaar. Controleer daarom of afbeeldingen geen namen, gezichten, patiëntnummers of andere herkenbare persoonsgegevens bevatten. Toch iets persoonlijks gedeeld? Meld het bij de moderators.

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Aanhoudende misselijkheid: wat kan dit veroorzaken?
3 min leestijd

Aanhoudende misselijkheid: wat kan dit veroorzaken?

Wat te doen tegen misselijkheid
4 min leestijd

Wat te doen tegen misselijkheid

Oorzaken van misselijkheid
4 min leestijd

Oorzaken van misselijkheid

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Let op: je vraag en bijlagen zijn openbaar zichtbaar. Controleer daarom of afbeeldingen geen namen, gezichten, patiëntnummers of andere herkenbare persoonsgegevens bevatten. Toch iets persoonlijks gedeeld? Meld het bij de moderators.

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.