Zoeken Vraag het forum

kan ik uitgaan de dag voor neusoperatie?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Dag iedereen,
    Ik zit met de vraag of ik de dag voor mijn neusoperatie naar een bal zou kunnen gaan.. Ik weet niet echt of het kwaad kan dat ik de dag voor mijn operatie maar een 3tal uur zou slapen. (m.a.w: moet ik zeer goed uitgerust zijn voor de operatie, of kan het geen kwaad dat ik doodop (moe) zal zijn?

    Ook over het drinken zit ik met een vraag: er is me vertelt dat ik vanaf 00:00 nuchter moet zijn. Moet ik dit echt letterlijk nemen, of is het best geen goed idee om om 23:45 nog een vodkacola te drinken?

    Even over de operatie zelf: het is niet zo een zware operatie: ze gaan enkel mijn neustussenschot weer recht zetten. Heb het al eens laten opereren, maar het is toch weer scheef gekomen, dus moet ik het opnieuw laten doen.

    Ik hoop echt dat er wat advies komt, want ik wil natuurlijk niet dat de operatie door één van deze dingen vermoeilijkt word!
    Alvast bedankt iedereen!! x

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Ja, je moet ervoor zorgen dat je voldoende rust hebt gehad voor de operatie. En vanaf 00.00 uur nuchter betekend niet drinken en niet eten. Over alcohol willen we het dan maar niet hebben.

    Reageren
Reageer op: kan ik uitgaan de dag voor neusoperatie?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.