- Ton13 juli 2013 om 08:00
Ik heb sinds een paar weken snachts last van mijn linker oog.
Ik wordt dan wakker met en pijnscheut, ik kan mijn oog dan niet sluiten, ik hoe dan mijn oog wijd open met van vingers en voel dan niets meer.
Maar zogauw ik mijn vingers weg haal dan is hij weer geiiriteerd, dit duurt ongeveer 15 tot 45 minuten en is dan wer weg.
Dit heb ik allen snachts en niet overdag.
Ik wil wel naar de dokter gaan maar als ik smorgens ga is het toch weer weg.
Is iemand bekend met deze klacht.4 reactiesReagerenAno13 juli 2013 om 13:45Is het misschien het oog waar je mee op het kussen ligt als je op je zij ligt? Misschien een allergie? Ander kussen kopen? Of ook eens een keer je kussen laten stomen.
ReagerenTon13 juli 2013 om 16:23Nee daar ligt het niet aan heb al van kussen verwisseld, ik heb het vandaag voor de eerste keer overdag gehad toen ik in slaap was gevallen, de pijn trok wel sneller eg
ReagerenKim13 juli 2013 om 18:25Anoniem23 oktober 2015 om 05:13Ik heb dat ook, midden in de nacht, oog traant dan erg, is heel pijnlijk. Overdag inderdaad nergens last van. Heb al antibioticazalf van de dokter gekregen en dat helpt niet. Iemand een idee?
Reageren



