Zoeken Vraag het forum

Orbitafractuur heftige pijn

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • nina

    Goedendag
    Ik heb 5 jaar geleden orbitafractuur opgelopen wegens een mishandeling.
    Het ziekenhuis heeft vastgesteld dat het blijvend schade is.. een gebroken oogkast en een beschadigde zenuw
    ik zie ook met na links kijken dubbel alles 2x naast elkaar..
    en heb continu pijn aan mijn oog en bij mijn slaap en de pijn wilt niet weggaan, en ben ook gevoelig voor vel licht
    Helaas hebben de dokters verteld in het ziekenhuis dat ze niks meer voor mij konden betekenen.
    Gisteren tijdens een wandeling begon me linker oog heel erg te bonken van binnen en deed continu pijn..
    ik kon me oog niet open houden en liep met mijn ogen half geknepen/dicht.
    me oog begon van binnen heel erg rood te worden en opgezet.. en is nu veel kleiner dan me rechter oog
    met het aanraken op mijn ooglid is er een heftige pijn
    Ik heb dit nooit eerder mee gemaakt..
    en zit nu ook sinds gister in de donker wanneer de lampen aan gaan voel ik een heftige pijn aan me linker oog .. en ben heel erg gevoelig voor tv/telefoon licht
    ook heb ik gezien dat er een wit vervelende vlekje/puistje in me oog zit precies op mn pupil.. ik dacht dat dit een vuiltje was maar is dus niet zo en het zit letterlijk in mn oog ..
    sinds het ziekenhuis niks meer voor mij kan betekenen en paracetamols niet helpen ,
    zijn er tips voor orbitafractuur ???
    Iets tegen de pijn ?
    Ik zit sinds 2017 tot nu toe met heftige pijn aanvallen wat maar niet weg wilt gaan

Reageer op: Orbitafractuur heftige pijn
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.