- xCoco4 juni 2011 om 11:16
Hooi.
Ik had vroeger toen ik klein was al veel last van blaasontstekingen en een paar keer nierbekkenontsteking. Dat is op een geven moment over gegaan en niet meer gehad. Nu sinds een half jaar terug ik heb al 3 keer weer blaasontsteking gehad door onbekende reden en daar kreeg ik telkens antibiotica voor. Nu sinds die 3e blaasontsteking heb ik af en toe (zeg maar 3 x keer in de week maximaal) heel erg last van m’n urinebuis. Voornamelijk als ik m’n plas te lang ophou, maar soms ook zo vanuit het niets heb ik pijn aan mijn urinebuis. Ik drink niet extreem veel water per dag, maar wel genoeg.
Ik wil het liefst niet naar de dokter, al zal dat wel moeten als het zo blijft. Heeft iemand enig idee wat het kan zijn? is mijn urinebuis soms beschadigt of zo iets door de blaasontstekingen? Wil echt heel graag weten wat het is, want het is echt een hel soms, echt van die zeurderige pijn.Alvast bedankttt.
X
2 reactiesReagerenAnoniem4 juni 2011 om 11:43Weet je zeker dat je niet weer een urineweginfectie hebt opgelopen?
ReagerenxCoco4 juni 2011 om 16:01Nou, ik denk van niet.. Want ik heb het maar af en toe, en niet echt pijn bij het plassen zelf wat ik wel had met die blaasontstekingen.
Reageren
Specialisme
Incontinentie
Incontinentie wordt omschreven als het voortdurend of terugkerend ongewild verliezen van urine. Het komt veel vaker voor dan mensen denken: zowel jongere als oudere volwassenen kunnen ermee te maken krijgen, en de kans neemt toe naarmate je ouder wordt. Gelukkig is incontinentie in veel gevallen goed te behandelen of te verminderen. Je hoeft hier dus niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je klachten aanpakken? Op deze pagina lees je wat je kunt doen en welke oplossingen beschikbaar zijn
Wil je zorg of advies?
Lees welke behandelmogelijkheden er zijn en wanneer het verstandig is om een arts te raadplegen.Medische hulp
Liever eerst zelf aan de slag?
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om klachten te verminderen of beter onder controle te krijgen.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties