Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Incontinentie

Incontinentie wordt omschreven als het voortdurend of terugkerend ongewild verliezen van urine. Het komt veel vaker voor dan mensen denken: zowel jongere als oudere volwassenen kunnen ermee te maken krijgen, en de kans neemt toe naarmate je ouder wordt. Gelukkig is incontinentie in veel gevallen goed te behandelen of te verminderen. Je hoeft hier dus niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je klachten aanpakken? Op deze pagina lees je wat je kunt doen en welke oplossingen beschikbaar zijn

Bloed in urine gevonden

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Ik heb al een aantal weken last van een branderig gevoel na het plassen, vaker plassen en enorme pijn aan de linkerkant van mijn rug, richting mijn ribben. Verder geen koorts, soms wel momenten dat ik het opeens erg warm heb en erg vermoeid ben. Ik heb vandaag mijn urine laten onderzoeken, ze hebben geen ontstekingen gevonden, wel hebben ze bloed gevonden. Ik moet volgende week opnieuw mijn urine laten onderzoeken, ik verga van de rugpijn.. Ik ben 35kg afgevallen. Is er een kans dat de oorzaak misschien nierstenen zijn? Of zijn er andere oorzaken? Ik had toch liever een blaasontsteking gehad, dan was ik tenminste met antibiotica van de pijn afgekomen..

    8 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    De klachten kunnen bij nierstenen passen,maar ook bij een nierbekkenontsteking. De urine had eigenlijk opkweek gezet moeten worden.

    Reageren
    Anoniem

    Maar als het nierbekkenontsteking is hadden ze toch wel een ontsteking kunnen zien? Ze zei dat dat niet was gevonden

    Reageren
    John (moderator)

    Dat hoeft niet per se kan ik uit eigen ervaring vertellen

    Reageren
    Suus

    Me too🙋‍♀️
    Ik zou idd vragen urine op kweek te zetten

    Reageren
    Anoniem

    Nou mijn urine is voor de tweede keer onderzocht, dit keer na aandringen op kweek gezet. Ik belde vandaag voor de uitslag, de assistente zei ja het is geen blaasontsteking. Joh, dat wist ik toch al maar wat is het dan wel? Ze wou weer dat ik mijn urine laat onderzoeken. Ik wordt van het kastje naar de muur gestuurd en voel me totaal niet serieus genomen. Ik had donderdag zo’n pijn in mijn zij dat ik niet stil kon zitten! Volgende week een afspraak bij de huisarts. Tips over wat ik moet vragen kwa onderzoek? Ik trek dit niet meer!

    Reageren
    John (moderator)

    Vraag dan een verwijzing voor de uroloog

    Reageren
    John (moderator)

    Het is overigens normaal dat wanneer je klachten hebt die op urineweginfectie kunnen wijzen, je na de eerste keer urine op kweek zetten, je een week later dat nog een keer moet doen.

    Reageren
    Anoniem

    Heb een echo en röntgenfoto gehad om te kijken of het nierstenen zijn. Er is weer niks uitgekomen. Ik blijf maar met de pijn in mijn linkerzij zitten, bij mijn onderste ribben.

    Reageren
Reageer op: Bloed in urine gevonden
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Wil je zorg of advies?

Lees welke behandelmogelijkheden er zijn en wanneer het verstandig is om een arts te raadplegen.
Medische hulp

Liever eerst zelf aan de slag?

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om klachten te verminderen of beter onder controle te krijgen.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.