Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Incontinentie

Incontinentie wordt omschreven als het voortdurend of terugkerend ongewild verliezen van urine. Het komt veel vaker voor dan mensen denken: zowel jongere als oudere volwassenen kunnen ermee te maken krijgen, en de kans neemt toe naarmate je ouder wordt. Gelukkig is incontinentie in veel gevallen goed te behandelen of te verminderen. Je hoeft hier dus niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je klachten aanpakken? Op deze pagina lees je wat je kunt doen en welke oplossingen beschikbaar zijn

Stukjes in urine

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • amy

    Het valt me de laatste tijd op dat ik elke keer als ik heb geplast er witte stukjes in mijn urine drijven. Soms wat grotere vlokken. Wat kan dit zijn? Heb geen blaasontsteking dit is al nagekeken. Verder heb ik ook geen klachten voel me prima. Wie herkent dit? Het is ook geen vaginale afscheiding want heb het ook als ik ongesteld ben.

    5 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Het zouden wat eiwitten kunnen zijn. Dat kan wel eens voor komen.
    Drink je voldoende? (1,5 – 2 liter water per dag)

    Reageren
    amy

    Ja ik drink genoeg water. Eiwitten hoor je toch niet uit te plassen? Is het zo hoe meer vlokjes hoe meer eiwit of zegt dat niet zoveel? Heb gevoeld aan zo’n vlokje het voelt slijmerig aan.

    Reageren
    amy

    heb  het trouwens ook al wel een hele tijd hoor.

    Reageren
    John (moderator)

    Het kan toch wel eens een keer voor komen. Als je er last van blijft houden, bespreek het dan met de huisarts

    Reageren
    amy

    Dankjewel, heb wel eens gehoord als je eiwit in de urine hebt dat het dan schuimt maar dat heb ik ook niet. Maar zal het in de gaten houden

    Reageren
Reageer op: Stukjes in urine
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Wil je zorg of advies?

Lees welke behandelmogelijkheden er zijn en wanneer het verstandig is om een arts te raadplegen.
Medische hulp

Liever eerst zelf aan de slag?

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om klachten te verminderen of beter onder controle te krijgen.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.