- johnhurkmans10 september 2011 om 14:42
Hoi allemaal,
Sinds gisteren heb ik aan de binnenkant van mijn wang twee redelijk grote (circa een 0,25cm diameter) zwarte bultjes zitten. Dit heb ik vorig jaar ook eens gehad, en ze zijn gevuld met bloed. Wanneer ik deze bultjes kapot knijp/kras, stromen ze eerst leeg, waarna ze na een halve dag alweer weg zijn.
Ik maak mij niet ernstig zorgen, aangezien ik dit pas sinds gisteren heb, en dit vorig jaar ook zo weer weg was. Desondanks ben ik toch erg nieuwsgierig naar wat dit is? Heeft iemand hier ook ervaring mee?
met vriendelijk groet,
John
5 reactiesReagerenjohnhurkmans24 september 2011 om 12:29milla14 november 2011 om 11:21Geen idee.
Reageren
Lijkt me ook niet goed en slim dat je ze zelf uitknijpt hoor !
Miss toch effe naar laten kijken voor de zekerheid.Petrina10 mei 2012 om 16:08Ik heb dit ook weleens en verdwijnt meestal vanzelf weer. Ik heb eigenlijk ook geen idee wat dit is. Bij mij is het al een tijdje geleden, maar nu heeft mijn zoon er ook een paar. Mijn man zegt dit ook weleens te hebben. Als het morgen nog is, gaan we misschien wel even bij de huisarts vragen wat dit is. Als ik er achter kom dan plaats ik hier nog wel een reactie.
ReagerenAnoniem111 mei 2012 om 12:54Lees ook:
Bloedblaasjes binnenkant wang
http://www.dokter.nl/forum/Mond-lippen/195582-Bloedblaasjes-aan-binnenkant-van-de-wang.htmlBloedblaar in de mond
Reageren
http://www.dokter.nl/forum/Mond-lippen/97742-bloedblaar-in-de-mond.htmlT17 januari 2022 om 01:36Hi John, en ieder ander die dit 11 jaar na dato leest.
Je wang is tussen je kiezen gekomen tijdens bv het praten, eten, slapen etc. Ik bijt vrijveel aan de binnenkant van mijn wang en ik kan je garanderen dat het niks ergs is.
Mvg
Reageren


