2 dagen een bittere smaak achter in mijn mond

  • #1

    Ik heb sinds 2 dagen een bittere smaak in mijn mond achterin. Als ik eet of drink heb ik daar heel veel last van ,.Het is echt heel smerig.
    Nu 5 dagen slik ik diclofenac en Glucosamine. kan het daar aan liggen??

    Graag advies?

    Reactie
    #2

    Ja hoor, dat is vast de verklaring. Of misschien de reden van je mediactiegebruik. Hierdoor is vast de bacteriƫle flora van de mond en keelholte verandert, en dat proef je.

    The proof of the pudding is in the eating!

    Reactie
    #3

    Lees ook:

    Bittere smaak in mond/keel
    http://www.dokter.nl/forum/Mond-lippen/98644-Bittere-smaak-in-mond/keel.html

    Bittere smaak in de mond
    http://www.dokter.nl/forum/Keel-neus-oren/61973-Bittere-smaak-in-de-mond.html

    Reactie
Reageer op: 2 dagen een bittere smaak achter in mijn mond
Selecteer afbeelding
Maximale afbeelding grote is 512kb, toegestande bestandtypes: *.jpg, *.jpeg, .jpe,.gif

Blijf op de hoogte met onze wekelijkse nieuwsbrief