bittere smaak bij antibiotica tegen longinfecties

  • #1

    Ik ben nu met mijn derde antibiotica kuur bezig, ook tegen long infecties en heb nu ook al 2 dagen een bittere smaak in mijn mond. Dus waarschijnlijk komt het door de antibiotica, hopelijk trekt het weg wanneer de kuur over is...

    Reactie
    #2

    De luchtwegen staan in directe verbinding met de mondholte en de smaakpapillen. Het is dus inderdaad logisch te verwachten dat er een directe relatie bestaat.

    Maar een derde kuur is wel erg veel. Dan ben je echt heel erg ziek geweest...?

    Reactie
    #3

    Lees ook:

    Bittere smaak in mond/keel
    http://www.dokter.nl/forum/Mond-lippen/98644-Bittere-smaak-in-mond/keel.html

    Bittere smaak in de mond
    http://www.dokter.nl/forum/Keel-neus-oren/61973-Bittere-smaak-in-de-mond.html

    Reactie
Reageer op: bittere smaak bij antibiotica tegen longinfecties
Selecteer afbeelding
Maximale afbeelding grote is 512kb, toegestande bestandtypes: *.jpg, *.jpeg, .jpe,.gif

Blijf op de hoogte met onze wekelijkse nieuwsbrief