- Bas3 juni 2021 om 08:28
Beste, nou heb ik gisteren een graatje ingeslikt en heb al lepel azijn, water met zout en water met citroen om het er uit te krijgen…
beetje hoesten/gorchelen maar wilt nog niet lukken, dus wilde kijken met zaklamp of ik eventueel de graatje kon zien en toch zag ik op me gehemeltje rode vlekjes ofzo? Is dit erg of normaal verschijnsel?
6 reactiesReagerenBas3 juni 2021 om 08:29Even bij vermelden dat ik net wel even paar keer hard heb gehoest kijkend of het los komt die graatje.
afwachten van uw reactie
ReagerenSuzan3 juni 2021 om 08:40Hey,
Ik zou eerder denken dat je gehemelte geĂŻrriteerd is door de dingen waar je mee gegorgeld hebt.
Die zijn afzonderlijk van elkaar al vrij agressief voor je slijmvliezen, laat staan als je ze na elkaar gebruikt.
Als het graatje er nog zit, zou je het moeten voelen,lijkt mij. En hoesten helpt alleen als er wat in je luchtpijp zit,het graatje is in je slokdarm gekomen. Als je er verder geen last van hebt, komt het er gewoon aan de achterkant weer uit. En als je er wel last van hebt, zou ik even contact met je huisarts opnemen, i.p.v. nog meer dingen gebruiken waar je misschien je keel erger mee irriteert.
Groetjes Suzan
ReagerenBas3 juni 2021 om 09:25John (moderator)
3 juni 2021 om 13:09De graat zal wat irritatie hebben veroorzaakt. Als je denkt dat ze nog in de keel zit moet je naar de huisarts gaan en ernaar laten kijken
ReagerenBas3 juni 2021 om 16:08Voelt niet meer dat het er zit, maar meer schuur/irritatie mondhoeken/gehemelte na alles. Zijn die fotos erg of normale verschijning?
ReagerenBas3 juni 2021 om 20:15Mondhoeken/gehemelte voelt schuur/gevoelig en zijkant tong ook, kan dat door al die dingen komen? Hoelang zou het nodig hebben denk je voor herstel?
Reageren





