- JvM11 februari 2013 om 16:48
Hallo
Ik heb van het een op het andere moment meerdere pijnlijke bultjes onder mn oksels. Onder mn ene oksel 2 en onder de ander wel 5.
Het lijken wel gewoon puistjes ofzo, maar dit is het niet, en het voelt ook een stuk pijnlijker.In eerste instantie denk ik aan iets met de lymfeklieren, maar ik voel me verder gewoon prima. Vind het wel raar dat het zo opeens op kwam zetten.
Iemand enig idee?
8 reactiesReagerenJvM11 februari 2013 om 16:51JvM13 februari 2013 om 15:12Niemand?
Ik was net bij een vriend thuis en die heeft precies hetzelfde! Hij heeft ook allemaal rode bultjes op zn buik en borst. Maar die zijn niet zo groot en niet pijnlijk.
Nu hebben we toevallig allebei in het weekend in een jacuzzi gezeten, ik vermoed dat het daar iets mee te maken heeft.
Ik ga morgen toch maar voor de zekerheid even langs de huisarts denk ik! Desalniettemin hier iemand die een vermoeden heeft?
ReagerenAnoniem13 februari 2013 om 16:09Het ziet er een beetje uit als een bloeduitstorting?
ReagerenJvM19 februari 2013 om 17:27Bij de huisarts geweest ondertussen en het zijn ‘infiltraten’ volgens hem. Drieweekse antibioticakuur Klacid 500mg ED voorgeschreven gekregen.
Heb nu wel na een paar dagen allemaal kleine rode vlekjes op mn handen gekregen. Zal wel bijwerking zijn van de antibiotica?
ReagerenHeleen21 februari 2013 om 15:17Hai, lees de bijsluiter dan eventjes door. Missien staat het vermeld als bijwerking…
Reagerenkc4 juli 2013 om 16:24Ik heb er sinds kort ook last van.
Reageren
Het zijn 2 grote bulten naast elkaar en in het begin kwam er etter uit maar nu niet meer maar ze blijven zeer groot en zijn ook zeer pijnlijk.
Ik heb ook geen idee wat het is…Bo26 mei 2018 om 22:00hey. ik weet niet of ik hetzelfde bedoel als jullie, maar heb zelf allemaal kleine huidskleurige bultjes onder mijn oksels…Deze zijn niet echt pijnlijk. maar jeuken wel verschrikkelijk. iemand enig idee?
ReagerenRichardo30 januari 2019 om 15:39Ik heb 2 bultjes eentje doet pijn maar jeukt niet het kan ook gewoon een pukkel zijn maar wel raar weet iemand iets er over
Reageren



