- HELP!9 september 2012 om 20:14
Ik zat in mijn stopweek toen ik besloot op de pil weer te gaan slikken omdat ik zoveel last van mijn buik had.
Terwijl ik de pil weer 3 dagen heb geslikt ben ik nog steeds ongesteld, hoe kan dit?3 reactiesReagerenRoos10 september 2012 om 14:07Als je zomaar weer begint, zal je cyclus wel ontregelt zijn? En bij lang aanhoudende bloeding gewoon even een afspraak maken met je gynaecoloog voor een onderzoekje/uitstrijkje. Houd je ons op de hoogte?
Groetjes
ReagerenAlias13 juni 2017 om 07:42- Ik ben sinds kort begonnen met de pil , de dokter gaf als advies de eerste dag van de menstruatie te beginnen met de pil. Dus zo gezegd zo gedaan … maaaar , ik ben nogsteeds ongesteld om nu zo te tellen morgen 2 weken…. wat moet ik doen ?
John (moderator)
13 juni 2017 om 10:05Ik denk dat het dan toch goed is om naar de huisarts te gaan. Het is mogelijk dat je een andere pil zou moeten gebruiken
Reageren



