Zoeken Vraag het forum

Mijn menstruatie

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • LieverBlijfIkAnnoniem

    Hey,
    Ik ben een meisje van 14 en toen ik bijna 13 werd, werd ik voor het eerst ongesteld. Natuurlijk snap ik dat het onregelmatig is, maar toch valt me de laatste tijd iets op aan mijn menstruatie :

    Op 22 maart werd ik ongesteld en merkte ik dat het donkerbruin en heel klonterig is. Vanavond (8 april) werd ik weer ongesteld en is het weer donkerbruin en klonterig. Er zit dus minder dan een maand tussen en het is anders dan dat het eerder was.

    Moet ik me nu zorgen maken?

    3 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Nee hoor. Zoals je zelf al aangeeft kunnen de bloedingen nog onregelmatig zijn., Niet alleen in tijd

    Reageren
    Nog 1 vraagje

    Weet u misschien ook hoe ik dan weer normaal bloed kan krijgen? Of is dat iets wat alleen je hormonen kunnen doen?

    Bedankt voor de snelle reactie, ik ben erg opgelucht en ik kan eindelijk rustig slapen.

    Reageren
    John (moderator)

    Daar moet je verder niets aan doen. Dat komt vanzelf weer goed,

    Reageren
Reageer op: Mijn menstruatie
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.