- A16 juli 2018 om 04:33
Hooi ik zit met een probleem.
ik heb meestal tijdens mijn menstruatie 3 dagen heftige bloedverlies en dan neemt het af. Maar 1a2 weken later heb ik weer bloedverlies maar het ziet er niet normaal uit het is ontzettend bruin bijna zwart en heel weinig dus vroeg me af zijn er mensen die hier ooit mee te maken hebben gehad en misschien weten wat het is en wat ik eraan kan doen?
ik probeer namelijk zwanger te raken en ben bang om naar de huisarts te gaan en te horen krijgen dat ik iets ernstigs heb ben er niet aan toe ben er bang voor.
5 reactiesReagerenJohn (moderator)
16 juli 2018 om 10:05Het kan nog oud bloed zijn van de laatste menstruatie of bloed dat is vrijgekomen tijdens de eisprong en er dan enkele dagen later als bruine afscheiding uitkomt
ReagerenAnoniem16 juli 2018 om 11:46Hi, Bruin bloed duidt inderdaad vaak op oud bloed en tijdens je eisprong Kun je ook een klein beetje bloed verliezen. In zeldzame gevallen kan t ook met een obstructie te maken hebben in uw baarmoeder, en in minder zelfzame gevallen met endometriose. Heeft u ook last van hevige buikklachten tijdens uw menstruatie? Als u twijfels, vraag het dan even aan uw gynaecoloog.
ReagerenA16 juli 2018 om 15:30Het is niet het geval dat het een keer is voorgekomen het is namelijk al 5 maanden aan de hand ik doe al bijna een maand lang ovulatietest maar is altijd negatief geweest dus is het dan niet zo dat als ik een eiersprong heb dan ik dan ook moet ovuleren?
ReagerenJohn (moderator)
16 juli 2018 om 16:21De eisprong is de ovulatie
ReagerenA16 juli 2018 om 20:44Dat is juist mijn punt waarom geeft de test dan geen positieve resultaat aan? Dat is best verwarrend ik vind het best gek denk dat ik toch maar eens de moed bij elkaar moet verzalemen en gewoon naar de huisarts moet gaan.
bedankt voor jullie reacties.
Reageren


