Zoeken Vraag het forum

weeïg gevoel maar niet ongesteld

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • anoniem

    hallo,

    ik ben 21 jaar oud en ben 2.5 week geleden ongesteld geweest, maar nu heb ik sinds 3 dagen een weeïg gevoel in mijn baarmoeder. ook heb ik last van mijn borsten en doet mijn onderrug pijn. alle klachten van een normale menstruatie. echter moet ik dus nog niet ongesteld worden. gister kwam er een klein puntje bruin bloed uit. ik zit niet aan de pil en heb al enige tijd geen bedpartner gehad, dus het is geen zwangerschap. kan het zijn dat ik de eisprong goed voel, of heel vroeg ongesteld ga worden? ik weet niet zo goed wat het kan zijn, dus hopelijk krijg ik hier wat antwoorden.

    4 reacties
    Reageren
    anoniem

    daarnaast ben ik ook nooit heel regelmatig ongesteld. kan om de 4 of 5 weken zijn of zelfs iets langer

    Reageren
    John (moderator)

    Het zou de eisprong kunnen zijn.

    Reageren
    anoniem

    dankje voor je antwoord. maar kan zoiets echt meerdere dagen duren?

    Reageren
    John (moderator)

    Dat zou inderdaad kunnen

    Reageren
Reageer op: weeïg gevoel maar niet ongesteld
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

3 min leestijd

Anticonceptie en hormonen: welke past bij jou?

4 min leestijd

Hoe groot is de kans op een zwangerschap?

4 min leestijd

Seks tijdens de zwangerschap: wat verandert er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.