Zoeken Vraag het forum

Menstruatie ????

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Meisje 23

    Mijn menstruatie is een maand en 5dagen ofzo te laat en ik zag 3dagen geleden bloed ik dacht dat ik terug mijn regels had maar het was super veel bloed met bloedstolsels en ik had buikpijn en darmkramp enz en gisteren was het opeens weg het duurde maar 3dagen  en had ik diarree en ik kon nog beetje bloed zien en vandaag had ik weer diarree maar het voelde alsof mijn buik leeg was maar daarna kreeg ik weer diarree mijn lief was Ne keer super dicht bij mijn vagina en dat was zonder condoom maar meestal gebruiken we condoom als hij weet dat we misschien​ sex gaan hebben maar normaal kwam hij niet klaar en zijn lul kon niet erin dus hij stopte en ik had behoorlijk veel pijn en ik ben nog steeds maagd dus kan het dat het Innestelingsbloeding is of is het een miskraam ?

    3 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Wat dacht je van je menstruatie die te laat was en nu dan toch is gekomen?

    Reageren
    Meisje23

    Mijn menstruatie duurde toch 5 dagen maar in het begin had ik veel bloed en bloedstolsels daarna heel weinig bloed het kleur was rood naar lichtbruin

    Reageren
    Catootje

    Bloedstolsels kunnen wijzen op een tekort aan progesteron. deze situatie wordt ook wel oestrogeendominantie genoemd, omdat het oestrogeen dan te hoog is ten opzichte van het progesteron. Is bij te sturen met de juiste voeding en aanvullende middelen.

    Reageren
Reageer op: Menstruatie ????
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.