Zoeken Vraag het forum

Uitblijven menstruatie en andere vage klachten

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Iris

    Hey! Ik ben een meisje van 17 jaar en ik ben al sinds november, dus 4 maanden, niet meer ongesteld geweest. Ik ben sinds ik gestopt ben met de pil nog 2x ongesteld geweest, maar daarna dus niet meer. Ik ben daarnaast ook sinds een paar dagen vage klachten, zoals een raar, hol en krampachtig gevoel in mijn buik, alsof er dingen aan het draaien zijn, met ook pijn. Ook heb ik al een tijdje last van hartkloppingen en pijn op de borst, zowel aan de linkerkant als de rechterkant, maar dit komt in vlagen. Sinds twee dagen heb ik deze klachten vrijwel aanhoudend. Daarnaast heb ik ook een rare smaak in mijn mond en hoofdpijn. Ook heb ik last van mijn borsten. Het lijkt of de pijn in de borst zelf zit en het is hetzelfde soort drukkende pijn die ik in de rest van mijn borstkas ook voel. Daarnaast is mijn buik ook best wel opgezwollen, maar niet zoveel dat het zulke extreme striae kan veroorzaken, die er dus wel is. Mijn hele buik zit er vol mee. Ik heb gelezen dat dit klachten kunnen zijn van eierstokkanker of een ander probleem in die regio. Een zwangerschap is uitgesloten.

    Kan iemand mij hier meer over vertellen of heeft iemand het zelf meegemaakt?

     

    2 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Ik denk dat je er goed aan doet om met de klachten naar de huisarts te gaan.

    Reageren
    martine

    Laat het prolactinegehalte in je bloed bepalen.

    Reageren
Reageer op: Uitblijven menstruatie en andere vage klachten
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.