Zoeken Vraag het forum

Afscheiding

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Wiskundeknobbel

    Goedenavond

    Sinds twee weken heb ik bruine afscheiding. De afscheiding is donkerbruin dus ik ga er vanuit dat dit oud bloed is. Ik weet door test zeker dat ik geen soa’s heb. Ik ben niet zwanger. Ik slik een eerste generatie anticonceptie pil. Verder heb ik geen vaginale klachten als jeuk of iets dergelijks. Toch zit het mij erg in de weg qua fris gevoel.
    Mijn vraag is: hoe kom ik aan deze afscheiding en nog belangrijker; hoe kom ik er vanaf? Is twee weken een normale periode voor dit soort afscheiding?

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Twee weken is erg lang. Ga met de klachten naar de huisarts. Misschien is het goed om van pil te wisselen

    Reageren
Reageer op: Afscheiding
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.