- Anoniem10 augustus 2015 om 20:36
Ik zou graag willen weten of de combinatie paracetamol, Sertaline, domperidon en alcohol dodelijk is. Hoeveel moet je van elk medicijn slikken?
Bedankt.
13 reactiesReagerenJohn (moderator)
10 augustus 2015 om 21:40Dat heeft geen zin.
Reageren
Je gaat er allen maar erg ziek van worden en je problemen lossen er niet door op. Ze worden alleen maar groter.
Waarom wil je de medicijnen nemen?Anoniem10 augustus 2015 om 21:54Ik zit al langere tijd in een depressie en voel me altijd somber. Ik heb besloten dat ik niet meer wil leven, ik wil alleen wel dat het lukt en het liefst met medicijnen.. Maar jij denkt dat je er niet aan kan overlijden?
ReagerenJohn (moderator)
10 augustus 2015 om 22:18Het heeft echt geen zin. Je zult er alleen maar slechter uitkomen. Je problemen los je er niet mee op….kijk eens op http://www.113online.nl of bel met 0900-0113. Daar zitten hulpverleners die je wellicht kunnen helpen.
Reageren
Ben je in behandeling voor de depressie?Anoniem10 augustus 2015 om 22:34Ja. Ik 1 keer per week bij een psychiater, 2 keer bij een psycholoog en daarnaast ga ik naar Altrecht toe. Ze proberen me in een kliniek te krijgen, maar dit wil ik niet. M’n beslissing staat echt vast.
Wel erg bedankt voor het advies. Zijn er nog andere medicijnen waardoor het wel zou lukken?
ReagerenJohn (moderator)
10 augustus 2015 om 22:50Daar kan ik je natuurlijk geen antwoord op geven……
Reageren
Neem contact op met je behandelaar. Ook een depressie kan een keer over gaan.Anoniem11 augustus 2015 om 10:10Ik denk niet dat het nog over gaat. Is de combi met erbij Mirtazapine wel dodelijk? Bedankt voor uw snelle reacties.
ReagerenJohn (moderator)
11 augustus 2015 om 10:22Ik snap dat je denkt dat het niet meer overgaat. Dat is een normaal gevoel dat je hebt als je in een depressie zit…neem contact op met je behandelaar of de link die ik je stuurde.
Over de medicijnen kan ik je geen antwoord geven.
ReagerenAnoniem6 december 2015 om 20:15Neem contact op met de nvve. Als je daar lid van wordt dan krijg je toegang tot een lijst met medicijnen. Deze is via t Internet te bestellen.
ReagerenAnoniem6 december 2015 om 20:16De medicijnen zijn via t Internet te bestellen. Ze komen ook bij je thuis voor advies.
ReagerenZeer ingelezen29 juli 2017 om 14:06Ik weet het precies… zo simpel en humaan. Maar liever geen politie. Altijd dat gekloot niemand die het weet of niets wil zeggen. Houd dan gewoon je slappe bek. Iedereen moet voor zichzelf weten. Waarom genezen? Je bent immers dood en je bent van niks meer bewust. Leuke dingen kan je dus ook niet missen. Niks maakt uit. Bij kiespijn laat de een tand ook niet in 20-30 weken eruit trekken. Tot slot of je nog 5 of 30 jaar leeft… wat maakt dat uit op het uiteindelijk altijd ‘slapen’. Alsof het leven per se prachtig is. Een kind verwekken is uiterst brutaal. Niks wordt gevraagd en plots ben je geboren. Daarna moet je veel geluk hebben!!
ReagerenAnoniem4 juni 2018 om 22:28Hallo ik ben een jongen van 18 die in het verleden een zeer mooi leven had momenteel verkeer ik in een zware depressie en wil ik mijn leven beëindigen me leven zit aleen maar tegen en ben er zat van die het als een tunnel zonder einde wil geen pijnlijke dood maar ben bang dat als ik met me auto tegen een boom aan rij dat ik het zal overleven heeft iemand een tip voor mij groetjes
ReagerenJohn (moderator)
4 juni 2018 om 22:43Dat is helaas iets wat niet mogelijk is. Praat met je huisarts hierover
ReagerenPiet2 september 2023 om 11:15Waarom is domperidon gevaarlijk in combinatie met hiv remmers
Reageren


