Dufheid bij Lexapro (antidepressiva)

  • #1

    Hallo,

    Ik slik sinds November Lexapro tegen angsten.

    De eerste maanden hielp het middel behoorlijk.

    Alleen sinds Januari wordt ik er super duf van, en heb ik het gevoel er constant net niet bij te zijn.

    Kan dit normaal zijn? een soort van bijwerking ofzo?

    Mvg,

    Mart

    Reageer
    #2

    Dat duffe gevoel heb ik ook gehad met het wennen aan een ander medicijn.
    Dit ging na enkele weken juist over totdat ik (na een jaartje) ging afbouwen.

    Als ik het zo lees heb jij het in de eerste weken niet gehad maar krijg je deze bijwerkingen nu pas.
    Ik zou contact opnemen met je huisarts, die moet je van dit soort dingen op de hoogte houden. En wellicht moet je overstappen naar een ander medicijn?

    Succes!!

    Reageer
Reageer op: Dufheid bij Lexapro (antidepressiva)
Selecteer afbeelding
Maximale afbeelding grote is 512kb, toegestande bestandtypes: *.jpg, *.jpeg, .jpe,.gif
Blijf op de hoogte met onze wekelijkse nieuwsbrief